TALIANSKO-Slovenská bilingválna sekcia

SK | IT

Talianski učitelia:

Dott. Matteo Verga - taliansky jazyk

Matteo.Verga@gymls.sk

Maria Letizia Pallone - taliansky jazyk a literatúra, geografia

maria-letizia.pallone@gymls.sk

Antonino Favara - taliansky jazyk a literatúra, geografia

Antonino.Favara@gymls.sk

Andrea Secomandi - matematika v talianskom jazyku

Andrea.Secomandi@gymls.sk

Tiziano Vita - taliansky jazyk

Tiziano.Vita@@gymls.sk

 

Slovenskí učitelia:

Mgr. Bianca Fialová - matematika v talianskom jazyku

Bianca.Fialova@gymls.sk

Mgr. Iveta Holubcová - taliansky jazyk a literatúra

Iveta.Holubcova@gymls.sk

Mgr. Eva Ihringová - biológia a chémia v talianskom jazyku

Eva.Ihringova@gymls.sk

Mgr. Katarína Jánková - chémia a fyzika v talianskom jazyku

Katarina.Jankova@gymls.sk

Elena Krčmárová - fyzika v talianskom jazyku

Elena.Krcmarova@gymls.sk

RNDr. Dagmar Lehotská - matematika v talianskom jazyku

Dagmar.Lehotska@gymls.sk

Ing. Marta Markošová - chémia v talianskom jazyku

Marta.Markosova@gymls.sk

Mgr. Jana Roháčiková - taliansky jazyk

Jana.Rohacikova@gymls.sk

RNDr. Danica Schumacherová - biológia v talianskom jazyku

Danica.Schumacherova@gymls.sk

Mgr. Angelika Fanová- taliansky jazyk a francúzsky jazyk

Angelika.Fanova@gymls.sk

Ján Predáč

Jan.Predac@gymls.sk