Návšteva Veľvyslanca

Rozlúčka s veľvyslancom

V piatok 30. apríla sme sa my, maturanti z bilingválnej sekcie, rozlúčili s veľvyslancom Talianskej republiky na Slovensku. Pán Gabriele Meucci, ktorého podporu sme cítili od začiatkov nášho štúdia až po jeho záver, vo svojej funkcii na Slovensku končí a tak nás prišiel ešte posledný krát navštíviť. Prebrali sme s ním naše plány do budúcna aj zaspomínali na pekné chvíle strávené v našej škole a na rôzne  akciie. Pán profesor Verga sa mu v mene riaditeľa školy, učiteľského zboru a nás žiakov poďakoval za všetko čo za tie roky pre našu školu urobil,pričom  sme vždy cítili veľkú oporu z jeho strany. Na záver tohto milého stretnutia pán veľvyslanec symbolicky zasadil strom, venovaný našej “bilingválke“, ktorý bude spomienkou ako na naše štúdium, ktoré sa nezadržateľne blíži ku koncu, tak aj na jeho nezabudnuteľné pôsobenie na Slovensku.

Sára Hlaváčková 5.E